Novinky / News

 

5. 2. 2020

Ostrava se bavila špičkovou atletikou

Šest nových a jeden vyrovnaný rekord mítinku, to je bilance letošního ročníku Czech Indoor Gala v Ostravě. Diváci ve vítkovické hale viděli také jeden letošní nejlepší světový výkon zásluhou polského koulaře Kondrada Bukowieckeho. Sprinterka Klára Seidlová vyrovnala na šedesátce svůj národní rekord.

Výstavním klenotem letošního ročníku Czech Indoor Gala měla být mužská koule a samotná soutěž velká očekávání bez diskuzí naplnila. Jednalo se totiž o závod té nejvyšší kvality. Zazářil hlavně vítězný Polák Kondrad Bukowiecki, jenž se v závěrečném pokusu opřel do svého náčiní a byl z toho letošní nejlepší světový výkon a nový rekord mítinku 21.88. Dosavadní rekord Tomáše Staňka posunul o 27 centimetrů. Dalším borcem, kterému se podařilo pokořit jednadvacetimetrovou hranici, byl Ital Leonardo Fabbri, jenž si hodil osobní rekord 21.11. Těsný souboj o třetí příčku vyzněl lépe pro Portugalce Francisca Bela (20.94), který o dva centimetry porazil Tomáše Staňka, jehož nejdelší pokus měřil 20.92 a musel se tak spokojit se čtvrtým místem.

Více se dočtete na webu atletika.cz zde »

 


4. 2. 2020

Už zítra odstartuje další ročník mezinárodního mítinku Czech Indoor Gala a při této příležitosti dnes krátce po poledni proběhl tradiční předzávodní brífink, kterého se zúčastnili atleti Zdeněk Stromšík, Jan Veleba, Simona Vrzalová, Kristiina Mäki, Diana Mezuliáníková a také světový výškařský rekordman Javier Sotomayor.

V závodě na 1500 metrů žen se můžeme těšit na kompletní trio našich elitních mílařek Simona Vrzalová, Kristiina Mäki a Diana Mezuliáníková. Na loňském ročníku Czech Indoor Gala zazářila Simona Vrzalová, když zde po napínavém souboji s Polkou Sofií Ennaouiovou vylepšila národní rekord na 4:05.73 a následně vybojovala šesté místo na halovém evropském šampionátu v Glagow. Slibně rozjetý atletický rok 2019 bohužel zbrzdilo zranění, které Simonu vyřadilo z letní sezóny. První mílařský start od HME si tak připsala o uplynulém víkendu ve francouzském Mondeville, kde doběhla druhá v čase 4:17.47 a jak sama přiznala, chvílemi si obávala, zda vůbec letošní halovou sezónu stihne. „Jsem ráda, že mohu na Czech Indoor Gala startovat. Na začátku ledna jsem tomu příliš nevěřila, protože mě stále bolela noha. Na závod se ale moc těším a věřím, že to pro nás všechny dobře dopadne,“ nechala se slyšet.

Více se dočtete na webu atletika.cz zde »

 


 

29. 1. 2020

Už jen týden zbývá do startu dalšího ročníku mezinárodního mítinku Czech Indoor Gala, který proběhne ve středu 5. února v ostravské atletické hale. Své starty na poslední chvíli potvrdily další skvělé zahraniční hvězdy v čele s olympijským medailistou Godfreym Khotso Mokoenou. Čestným hostem mítinku bude výškařský světový rekordman Javier Sotomayor.

Velmi atraktivní podívanou slibuje závod dálkařů. Kromě již delší dobu potvrzeného evropského šampiona v hale i pod otevřeným nebem Miltiada Tentogla z Řecka, předvede své dálkařské umění Jihoafričan Godfrey Khotso Mokoena. Muž s osobním rekordem 850 centimetrů má ve své bohaté medailové sbírce stříbro z olympijských her v Pekingu 2008, stejný cenný kov z mistrovství světa v Berlíně 2009 a radoval se i ze světového halového titulu. V afrických historických tabulkách figuruje na druhém místě za svým krajanem Luvem Manyongou.

Rekord mítinku Radka Jušky, který má hodnotu 803 centimetrů tak bude jistě v ohrožení. Předběžná startovní listina totiž nabízí i další dálkaře s osobáky za osm metrů, ať už je to loňský evropský šampion do 22 let Vladislav Mazur z Ukrajiny (OR 807), šestý z ME v Berlíně Brit Dan Bramble (OR 821) nebo Ital Filippo Randazzo (OR 807).

Kvalitní konkurence se sejde i v ženském výškařském sektoru. Vůbec nejlepším osobním rekordem z celého startovního pole se může pyšnit Italka Alessia Trostová. Pátá žena posledních olympijských her a bronzová z halového světového šampionátu v Birminghamu má na Českou republiku skvělé vzpomínky, když právě na Beskydské laťce v roce 2013 skončila rovné dva metry. O dva roky později se v Praze radovala z evropského halového stříbra. V sektoru však bude mít zdatné konkurentky například v uzbecké dvojici. Světlana Radzivilová a Naděžda Dusanová. Radzivilová je finalistkou nedávného světového šampionátu v Dauhá a Dusanová pro změnu v loňském roce ovládla asijský šampionát. Obě se dělí o národní rekord své země, který má hodnotu 198 centimetrů. Silnou ukrajinskou výškařskou školu bude zastupovat zlatá z loňské univerziády v italské Neapoli Julia Čumačenková s kariérním maximem 194 centimetrů. Mezi nejzkušenější závodnice pak bude patřit bronzová z ME v Curychu Ana Šimičová z Chorvatska (OR 199).

Další velmi silně obsazenou technickou disciplínou bude skok o tyči žen. V něm by neměly chybět stříbrná z loňského ME do 22 let Amálie Švábíková ani česká tyčkařská jednička Romana Maláčová. Hlavní favoritkou však bude venezuelská rekordmanka a bronzová žena mistrovství světa v Londýně 2017 Robeilys Peinadová (OR 470). Ostravskému publiku se představí také stříbrná medailistka z mistrovství Evropy v hale i pod otevřeným nebem Lisa Ryzihová z Německa (OR 475). Černým koněm soutěže pak může být držitelka dvou stříbrných medailí z asijských šampionátů Huiqin Xu (OR 470). I zde je možný reálný atak na historické maximum mítinku, které má zatím výkonem 462 centimetrů v držení Jiřina Ptáčníková.

Čestným hostem mítinku bude kubánský výškařský světový rekordman, olympijský šampion a dvojnásobný mistr světa Javier Sotomayor, který nebude přítomen pouze na samotném mítinku, ale pod jeho dohledem proběhne v úterý 4. února od 13:30 hod. v ostravské atletické hale i výškařský trénink dětí z místních škol a oddílů.

Vstupenky na Czech Indoor Gala jsou již v prodeji a je možné je zakoupit zde ». Jejich jednotná cena činí 200 korun.

 


 

22. 1. 2020

Mezinárodní mítink Czech Indoor Gala se nezadržitelně blíží a organizátoři odhalili další hvězdná jména, která by se měla ve středu 5. února v ostravské hale představit. V jejich čele stojí několikanásobný mistr světa na trati 800 metrů Mohammed Aman. Na šedesátce mužů pak vyzvou Zdeněk Stromšík a Jan Veleba vítěze tohoto mítinku z roku 2018 Yuniera Peréze ze Španělska.

Mužská šedesátka byl měla být soubojem mezi českým duem Zdeněk Stromšík a Jan Veleba se španělským rekordmanem Yunierem Perézem, což je muž, který dokázal tuto distanci na Czech Indoor Gala ovládnout v roce 2018 a do ostravské haly se tak vrací po dvou letech. Jeho osobní rekord je vskutku té nejvyšší kvality a má hodnotu 6.49. Spoludržitelé českého historického maxima na stovce mu však nebudou chtít dát nic zadarmo, jelikož se nacházejí ve skvělé formě. O uplynulém víkendu v Jablonci svedli napínavý duel a odměnou jim byly velmi rychlé časy, když Stromšík proběhl cílem za 6.66 a Veleba byl jen o setinu pomalejší. Stromšík se navíc ještě na úterních závodech v Ostravě zlepšil na 6.64, čímž zaostal jedinou setinu za limitem pro HMS v Nankingu. „Na Czech Indoor Gala se jako každý rok těším. Bývá tam výborná atmosféra a díky účasti české špičky a zahraničních závodníků je to vždy zajímavý závod. Já se každopádně budu snažit o vylepšení sezónního maxima a splnit limit na letošní HMS, který je 6.63,“ naznačil své ambice pro ostravské Gala Stromšík.

Podobně je na tom také Jan Veleba, který by si v případě splněného nominačního požadavku zazávodil na halovém světovém šampionátu poprvé v kariéře. „Na Czech Indoor Gala už se těším dlouho dopředu. Navíc trénink směřuji tak, abychom já i moji svěřenci měli největší formu právě v únoru a mohli se tak prát o limit na HMS, což jak napověděl první závod v Jablonci, tak není nereálný cíl. Myslím, že to bude zajímavý souboj v podání Veleba, Stromšík, Záleský v porovnání s mezinárodní konkurencí,“ nechal se slyšet sprinterský matador. Od sprinterů se tak máme na Czech Indoor Gala na co těšit a kde jinde by měli limit na HMS pokořit než před ostravským publikem. Ve stejné disciplíně žen by neměla chybět česká rekordmanka Klára Seidlová. Také ona si na Czech Indoor Gala bude chtít říct o letenku do Nankingu.

Závod na 1500 metrů mužů ozdobí jedna z největších hvězd poslední dekády na středních tratích. Divákům v Ostravě se představí trojnásobný mistr světa Mohammed Aman z Etiopie, jenž si doběhl pro zlato na mistrovství světa v Moskvě 2013 a dvakrát se postavil na nejvyšší stupínek při halových světových šampionátech v Istanbulu 2012 a Sopotech 2014. Všech svých úspěchů dosáhl na trati 800 metrů a nyní se ve vítkovické hale proběhne na o něco delší distanci.

Na startu však budou i další kvalitní borci. Mezi nimi je například bronzový muž z patnáctistovky na ME do 22 let v Gävle a stříbrný z nedávného krosového evropského šampionátu Srb Elzan Bibič. Špičkovým osobním rekordem 3:31.62 se může pyšnit zkušený Maročan Brahim Kaazouzi, který již v minulosti dokázal vyhrát i mítink Diamantové ligy a loni jsme ho měli možnost vidět na Zlaté tretře. Dalším z běžců, kteří si můžou brousit zuby na rekord mítinku Maďara Tamásze Kaziho (3:40.62) je někdejší evropský šampion do 22 let a čtvrtý z HME v Bělehradě 2017 Španěl Marc Alcala. Českou stopu by měl zajistit stříbrný z loňské univerziády v Neapoli Jan Friš, pro kterého by mohl být rychlý závod před domácím publikem jedinečnou příležitostí pro splnění nominačního požadavku pro start na halovém mistrovství světa v Nankingu.

Vstupenky na Czech Indoor Gala jsou již v prodeji a je možné je zakoupit zde ». Jejich jednotná cena činí 200 korun.

 


 

15. 1. 2020

Mužská koulařská soutěž by měla být jedním z vrcholů letošního ročníku Czech Indoor Gala. Předběžná startovní listina zahrnuje řadu elitních světových koulařů, kteří se utkají s domácí hvězdou Tomášem Staňkem. V jejich čele stojí Staňkův tradiční rival Polák Konrad Bukowiecki.

Bukowiecki se do ostravské haly vrátí po roční pauze. Naposledy se zde představil na Czech Indoor Gala v sezóně 2018, kdy skončil čtvrtý. O rok dříve dokonce dokázal tento mítink vyhrát. Jeho souboje s Tomášem Staňkem jsou vždy velmi vyrovnané a na té nejvyšší úrovni. Bukowiecki je halovým evropským šampionem z Bělehradu 2017 a na mistrovství Evropy v Berlíně 2018 si pověsil na krk stříbro. Dařilo se mu také v loňské sezóně, kdy si vylepšil hodnotu kariérního maxima na 22.25, bez problémů obhájil titul mistra Evropy do 22 let a v historicky nejkvalitnějším koulařském klání na mistrovství světa v Dauhá obsadil šestou příčku. V rámci Czech Indoor Gala mají Staněk s Bukowieckim bilanci vzájemných soubojů jedna ku jedné.

Bez šancí na vítězství nebude ani bosenský rekordman Mesud Pezer (OR 21.48). Pátý muž halového mistrovství světa v Birminghamu 2018 a šestý z loňského HME v Glasgow na Czech Indoor Gala nechyběl za poslední tři roky ani jednou. Nejlépe se mu zadařilo v roce 2018, kdy byl druhý za Staňkem. Loni si vyházel třetí příčku. Bukowiecki nebude jediným silným Polákem na startu. Doplní ho jeho reprezentační kolega Jakub Szyszkowski, který také není na CIG nováčkem. V roce 2017 byl na tomto mítinku šestý a loni skončil o pozici výše. Někdejší evropský šampion kategorie do 22 let se může pyšnit osobním rekordem 20.99.

Velmi silné duo vyšlou do boje také Portugalci. Své bohaté zkušenosti bude chtít v ostravském kruhu využít národní rekordman této země a bronzový medailista z mistrovství Evropy v Amsterdamu 2016 Tsanko Arnaudov (OR 21.56). Spolu s ním do soutěže nastoupí čtvrtý muž loňského halového evropského šampionátu v Glasgow Francisco Belo (OR 20.97).

Už tak kvalitní startovní pole doplňují dva mladící. Jedním z nich je stříbrný medailista z loňského ME do 22 let Ital Leonardo Fabbri, jenž si v minulé sezóně hodil osobní rekord 20.99. Svého zástupce pak bude mít i norská koulařská škola v někdejším juniorském evropském šampionovi a sedmém z HME v Glasgow Marcusi Thomsenovi (OR 20.59).

Ani Tomáš Staněk nezůstane v závodě osamocen. V Ostravě by měl házet i jeho tréninkový parťák a někdejší dvojnásobný bronzový medailista z halových evropských šampionátů v letech 2013 a 2015 Ladislav Prášil.

Vstupenky na Czech Indoor Gala jsou již v prodeji a je možné je zakoupit zde ». Jejich jednotná cena činí 200 korun.

 


 

9. 1. 2020

Do mezinárodního mítinku Czech Indoor Gala zbývá už jen necelý měsíc a organizátoři odhalili jména dalších hvězd, které se 5. února představí divákům v ostravské hale. Mezi nimi jsou i česká čtvrtkařská jednička Lada Vondrová a evropský dálkařský šampion Miltiadis Tentoglou z Řecka.

V závodě na 400 metrů překážek žen se rýsuje velmi zajímavý odvetný duel mezi naší Ladou Vondrovou a Polkou Natalií Kaczmarekovou. Tyto dvě závodnice se proti sobě naposledy střetly na červencovém mistrovství Evropy do 22 let ve švédském Gävle, kde svedly strhující souboj o titul evropské šampionky této kategorie. Úspěšnější byla nakonec Kaczmareková, která se na cílové šachovnici těsně dostala před Vondrovou a mohla se radovat ze zlaté medaile.

Lada Vondrová velmi záhy po svém stříbrném úspěchu v Gävle získala český mistrovský titul v novém osobním rekordu 51.71, čímž se kvalifikovala na mistrovství světa v Dauhá, kde při své premiéře na MS dokázala postoupit do semifinále a završila tak svou doposud nejlepší sezónu. Ovšem i Kaczmareková sbírala v posledních dvou letech úspěchy. Z Gävle si odvezla dokonce dvě zlaté medaile, když byla finišmankou vítězné polské štafety na 4x400 metrů a o rok dříve se podílela i na medailových úspěších polských čtvrtkařských štafet na halovém mistrovství světa v Birminghamu a na mistrovství Evropy v Berlíně.

Vyzní očekávaný odvetný duel opět lépe pro Kaczmarekovou nebo jí Vondrová vrátí porážku z Gävle? To bude hlavní zápletka závodu čtvrtkařek na Czech Indoor Gala, který už vyhlíží i naše reprezentantka. „Na závod se moc těším. Jsem ráda, že se na našem území koná tak kvalitní mítink. Příprava jde zatím dobře. Nic mě vyloženě nebolí. Uvidíme, jak dopadnou kontrolní závody, ale už se těším, až si to v Ostravě rozdám s kvalitní konkurencí. Věřím, že Polce dokážu vrátit porážku z Gävle,“ vzkazuje Vondrová.

V dálkařském sektoru bychom se mohli dočkat osmimetrových skoků. O ty by se měl postarat zejména úřadující halový i venkovní evropský šampion Miltiadis Tentoglou. Ten se může pyšnit halovým osobním rekordem 837 centimetrů, kterým si zajistil zlato na loňském HME v Glasgow a pod otevřeným nebem umí 832, což byl pro změnu výkon, kterým získal nejcennější kov na evropském šampionátu v Berlíně 2018. Řek již jednou na Czech Indoor Gala triumfoval, když zde zvítězil v roce 2018 skokem dlouhým 793 centimetrů. Sílu skvělého ostravského publika poznal také na Zlaté tretře v Ostravě 2018 i na Kontinentálním poháru v témže roce, kdy v obou případech skončil druhý.

Cestu za druhým prvenstvím na Czech Indoor Gala mu bude chtít zkomplikovat další špičkový dálkař, kterým je Číňan Changzhou Huang. Bronzový medailista z halového mistrovství světa v Portlandu 2016 a asijský šampion ze sezóny 2017 má hodnotu kariérního maxima 828 centimetrů. Czech Indoor Gala pro něj bude prvním startem v České republice.

Vstupenky na Czech Indoor Gala jsou již v prodeji a je možné je zakoupit zde ». Jejich jednotná cena činí 200 korun.

 


 

19. 12. 2019

Organizátoři mítinku Czech Indoor Gala chystají velmi zajímavý duel, který by se dal také nazvat soubojem o českou mílařskou jedničku. Na trati 1500 metrů se proti sobě utkají česká rekordmanka Simona Vrzalová a semifinalistka posledního světového šampionátu Kristiina Mäki.

Pro Simonu Vrzalovou je Czech Indoor Gala oblíbeným mítinkem hned z několika důvodu. Závodila zde v minulosti dvakrát a vždy z toho byl halový osobní rekord. V roce 2017 zde finišovala na šestém místě v čase 4:10.04, což ji nastartovalo k raketovému vzestupu, který v následujících sezónách následoval. Parádní běžecký výkon pak předvedla při loňském ročníku, kdy svedla strhující souboj s favorizovanou Polkou Sofií Ennaouiovou a bylo z toho druhé místo a nový český halový rekord 4.05.73. Letité historické maximum Ivany Kubešové vylepšila o 49 setin. Ostravská hala je pro ni navíc domácím prostředím. Po nadějné halové sezóně ji bohužel z té letní vyřadila ostruha na patě, která jí znemožnila závodit. O to větší hlad po rychlých časech má nyní. „Bolavá pata mě už přestala trápit, a tak se moc těším na halovou sezónu. Věřím, že pokud se budu soustředit jen na sebe, tak mohu navázat na časy z té loňské. Příprava jde zatím dle plánu, uvidíme, jak to bude vypadat, až si v lednu poprvé obuji tretry,“ vzkázala z tréninkového kempu na Tenerife.

Kristiina Mäki závodila na Czech Indoor Gala poprvé v loňském roce. Tehdy Vrzalové podlehla, když finišovala na šestém místě a solidním čase 4:12.18. Pod otevřeným nebem pak předváděla ještě rychlejší časy a vrcholem v jejím podání bylo vystoupení na mistrovství světa v katarském Dauhá, kde si v rozběhu posunula hodnotu absolutního kariérního maxima na 4:06.61 a postoupila do semifinále. Tímto výkonem se zařadila na páté místo českých historických tabulek na této distanci. Také ona se na halovou sezónu připravuje v teple na soustředění v jihoafrickém Potchefstroomu. „Letošní příprava je jiná v tom, že mě mezi tréninky netlačí škola a místo zkouškového období jedu v lednu ještě na další soustředění do Portugalska. Jsem sama zvědavá, co z toho bude. Mám víc času na trénink i regeneraci. Simona se bude vracet po zranění, takže počítám s tím, že bude chtít běžet o to lépe, takže se na samotný závod moc těším,“ uvedla.

Na Czech Indoor Gala se tak můžeme těšit na špičkový souboj těchto dvou skvělých závodnic. Bude opět úspěšnější Simona Vrzalová nebo jí Kristiina Mäki vrátí loňskou porážku? To se dozvíme 5. února 2020 v ostravské hale. K rychlým časům by měla našim reprezentantkám pomoci i silná zahraniční konkurence. V jednání je hned několik zajímavých jmen.

Pro letošní rok se Czech Indoor Gala posunulo do kategorie European Indoor Premium Meetings, což je známka té nejvyšší kvality. Ostravskému publiku by se měl po roční pauze představit také český koulařský rekordman a trojnásobný medailista z posledních halových vrcholů Tomáš Staněk, který je zároveň držitelem rekordu mítinku a jeho tváří. „Do Ostravy se vždy rád vracím, doufám, že bude opět panovat skvělá atmosféra a přijedu kvalitně připraven. Trénink jde zatím podle plánu a vše je, jak má být,“ nechal se slyšet.

Vstupenky na Czech Indoor Gala jsou již v prodeji a je možné je zakoupit zde ». Jejich jednotná cena činí 200 korun.

 


 

14. 11. 2019

Do ostravské atletické haly se opět vrací špičková světová atletika prostřednictvím prestižního mezinárodního mítinku Czech Indoor Gala 2020. Tento mezinárodní mítink byl v rámci Evropské atletiky zařazen do kategorie European Indoor Premium Meeting, což je z pohledu evropských mítinků nejvyšší kategorie.

Ve městě královně sportu zaslíbeném se 5. února opět představí ty největší domácí i zahraniční atletické hvězdy. Předprogram mítinku začíná v 15:30 hodin, hlavní program v 16:45 hodin. Během dvouhodinové atletické show se můžeme těšit například na bronzového koulaře z HMS 2019 Tomáše Staňka, který je zároveň tváří letošního ročníku mítinku. Zajímavé souboje nás čekají i v dalších disciplínách. Vstupenky zakoupíte v síti Ticketart.

 


Časový pořad


Národní program

15:00 60 m př. Muži
15:06 60 m Ženy
15:18 60 m Muži
15:30 800 m Ženy
15:35 skok daleký Ženy
15:37 800 m Muži
15:44 60 m R Ženy
15:56 60 m R Muži
16:08 200 m Ženy
16:13 skok vysoký Ženy
16:26 200 m MužiHlavní program

16:45 Slavnostní zahájení
16:55 skok o tyči Ženy
17:01 400 m Ženy
17:15 1 500 m Muži
17:25 400 m Muži
17:40 skok daleký Muži
17:44 60 m př. Ženy
17:50 vrh koulí Muži
18:00 4x400 m Mix
18:15 60 m Ženy
18:25 1 500 m Ženy
18:37 60 m Muži
18:47 800 m Muži
18:45 Slavnostní vyhlášení* pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu časového programu

 

Timetable


National Programme

15:00 60 m hurd. M
15:06 60 m W
15:18 60 m M
15:30 800 m W
15:35 Long Jump W
15:37 800 m M
15:44 60 m W R
15:56 60 m M R
16:08 200 m W
16:13 High Jump W
16:26 200 m MMain Programme

16:45 Opening Ceremony
16:55 Pole Vault W
17:01 400 m W
17:15 1 500 m M
17:25 400 m M
17:40 Long Jump M
17:44 60 m hurd. W
17:50 Shot Put M
18:00 4x400 m Mix
18:15 60 m W
18:25 1 500 m W
18:37 60 m M
18:47 800 m M
18:45 Award Ceremony* The organizer reserves the right to modify the time schedule

 


Výsledky / Results


800 m muži, národní program - zobrazit (pdf) -

800 Metres Men, national - view (pdf) -

 

Národní program - zobrazit (pdf) -

National Programme - view (pdf) -

 

Hlavní program - zobrazit (pdf) -

Main Programme - view (pdf) -

 

Souhrn výsledků - zobrazit (pdf) -

Records Summary - view (pdf) -

 

Výsledky na webu atletika.cz

Results on website atletika.cz

 


Rekordy mítinku / Meeting Records


Muži / MEN

60 m6.49Kim CollinsSKNPraha2014
200 m21.39Vít MüllerCZEOstrava2019
300 m31.97Bralon TaplinGRNOstrava2017
400 m46.11Edino SteeleJAMPraha2014
500 m1:00.36Pavel MaslákCZEPraha2014
800 m1:46.75Amel TukaBIHOstrava2019
1500 m3:38.94Elzan BibićSRBOstrava2020
3000 m7:44.58Mohammed Ayoub TioualiBRNOstrava2018
60 m H7.51Dayron RoblesCUBPraha2014
skok vysoký
High Jump
2.42Ivan UkhovRUSPraha2014
skok o tyči
Pole Vault
6.03Renaud LavillenieFRAJablonec n. N.2016
skok daleký
Long Jump
8.03Radek JuškaCZEJablonec n. N.2016
trojskok
Triple Jump
17.32Pedro Pablo PichardoCUBPraha2014
vrh koulí
Shot Put
21.88Konrad BukowieckiPLOstrava2020


Ženy / WOMEN

60 m7.10Michelle-Lee AhyeTTOJablonec n. N.2016
300 m37.04Denisa RosolováCZEPraha2014
400 m52.73Justyna Święty-ErseticPOLOstrava2017
800 m2:01.67Jennifer MeadowsGBRPraha2014
1500 m4:05.22Sofia EnnaouiPOLOstrava2019
3000 m8:38.81Helen ObiriKENOstrava2018
60 m H7.89Tiffany PorterGBRJablonec n N.2016
skok vysoký
High Jump
2.00Blanka Vlašić CROPraha2014
skok o tyči
Pole Vault
4.62Jiřina PtáčníkováCZEPraha2014
skok daleký
Long Jump
6.35Anasztázia NguyenHUNOstrava2019
vrh koulí
Shot Put
16.66Markéta ČervenkováCZEJablonec n. N.2016
4 x 400 m3:35.86National TeamCZEOstrava2019
4 x 400 m Mix3:36.62Zlínský kraj - juniorsCZEOstrava2019Partneři / Partners


Generální partner Českého atletického svazu
Projekt vznikl za podpory

Kontakty / Contacts


Pořadatel /
Organizer

 

Český atletický svaz

Diskařská 2431/4

169 00 Praha 6, Česká republika

Tel:.: +420 233 014 400

Fax: +420 233 014 450

Email: atletika@atletika.cz

Akreditace a média / Accreditation and Media

 

Karolína Farská

Vedoucí oddělení komunikace / Head of Communications

Tel.: +420 242 429 267

Direct: +420 233 014 410

Mobil: +420 606 659 366

E-mail: karolinap@atletika.cz